استرداد یا تعویض کالا

استرداد یا تعویض کالا

شرایط کالای مرجوعی

اگر کالایی که به دست شما رسیده، ضربه خورده و یا از کار افتاده باشد و یا بسته بندی کالای دریافتی را به هیچ شکل باز نکرده باشید. ، کالای شما شرایط ارجاع را دارد

نحوه ارجاع

اگر کالایی که به دستتان رسیده است معیوب بود طی ۴۸ ساعت آینده تماس بگیرید و بخش خدمات مشتریان را از وجود عیب و نقص با خبر کنید. و اگر تمایل داشتید کالای باز نشده و مصرف نشده را مرجوع کنید تا ۷ روز فرصت دارید تماس بگیرید و نسبت به پس دادن کالا اقدام لازم را انجام دهید. در راستای پس دادن کالای خود بایستی تمامی قطعات و اجزا کالا پس داده شود. بنابراین کالا بایستی در وضعیت و شرایط روز نخست به شرکت بازگردانده شود.

مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف تامين کننده بايدبدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند (مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف )از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود

 

هزینه لغو سفارش

تا زمانی که سفارش برایتان ارسال نشده است، فرصت دارید، سفارشتان را لغو کنید. در این صورت هیچ هزینه‌ ای بر عهده شما نخواهد بود.
اما اگر سفارش به دستتان رسیده باشد و کالایی در آن معیوب باشد. هزینه تعویض کالا که شامل جایگزینی و پست مجدد است بر عهده روزبازار میباشد.
اگر کالای معیوبی در سفارش شما نبود و بدون باز کردن بسته بندی، خواهان باز پس فرستادن آن باشید، تمام هزینه های مربوط به پست، بسته بندی و بیمه بر عهده شما است.