شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

شرایط و ضوابط سفارش کالا

     استفاده شما از فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 

          -      خرید کالا از فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

          -      هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان امکان پذیر می باشد.

          -      براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با مابا ما تماس بگيريد.

          -      نقل قول از محتويات فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

          -      فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روزآند سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

          -     كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

          -     كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

        -     فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيرهنمی پذیرد.

          -     تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

          -     فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

          -     ارتباط فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان با کاربران فقط از طریق www.parsianeieg.com  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

          -    فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
 

ارتباط مستقيم با کاربران

     فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. لذا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند

شرایط و خدمات فروش

     از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان ، گروه مهندسی پارسیان، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
     فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان درج نموده است
.
     فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند
.

خدمات پس از فروش

     شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

تمام قیمت ها بروز می باشند.

     ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود
.
     مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان درج شده و فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود
.

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

     در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
      در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت
.
      سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید
.
     هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه اینترنتی گروه مهندسی پارسیان تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست
.
     خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد
.
     خریدار موظف است هنگام خرید نقدی مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید
.
     در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی محل عقد صالح می باشد
.